ליסינג פרטי

ליסינג פרטי, הוא מוצר המאפשר לאדם ו/או חברה ליהנות מהחכרת רכב בסיסית (רק הרכב עצמו), הזמנה ע"פ צורך אישי ותוספות של חבילות מגוונות (ביטוחים, טיפולים), מרכיב ויתרון מרכזי בשיטה זו הוא ירידת הערך כך שהסכום שישלם הלקוח בתקופה של 3 שנים יהיה די דומה לסכום ירידת הערך במידה וירכוש וימכור את הרכב בעצמו, עסקת הליסינג הפרטי הינה עסקה קלה ונגישה המורכבת ממספר שלבים:

התשלום הראשוני – תשלום במחיר קבוע מראש בתחילת העסקה במחיר נוח ואטרקטיבי.

דמי שימוש חודשיים – תשלומים חודשיים לתקופה קצובה המסתיימים יחד עם החזרת הרכב.

סיום העסקה – בתום התקופה הלקוח חופשי לבחור האם להתחדש ברכב חדש ובעסקה אטרקטיבית נוספת או לחלופין לרכוש את הרכב בו השתמש בהנחה משמעותית.

מבצעי החודש שלנו

קיה פיקנטו LX 1.2 אוט'​

מחיר יבואן: 92,900 ₪
מקדמה: 8,900 ₪
תשלום חודשי בסיסי: 1,175 ₪

טויוטה אייגו קרוס X PURE אוטו'

מחיר יבואן: 93,990 ₪ מקדמה: 8,900 ₪ תשלום חודשי בסיסי: 1,395 ₪

מחיר יבואן: 100,900 ₪
מקדמה: 8,900 ₪
תשלום חודשי בסיסי: 1,265 ₪

יונדאי קונה חשמלית EV 300

Hyundai_OS_DE-J9W5D5G1XHHBZ5_V7U_Frame_0000

מחיר יבואן: 152,900 ₪
מקדמה: 8,900 ₪
תשלום חודשי בסיסי: 2,412 ₪

יתרונות הליסינג הפרטי

חברת הליסינג מסייעת ללקוח ליהנות מכל היתרונות של שימוש ברכב חדש מכל דגם שקיים בשוק גם ללא צורך בהון ראשוני גדול.

גמישות בצורת התשלום- החברה מעצבת את אופן העסקה בהתאמה אישית ללקוח. גובה המקדמה והתשלומים יכולים להשתנות באופן יחסי לפי יכולת הלקוח.

מחיר אטרקטיבי-
לחברות הליסינג יש יכולות קניה המאפשרות להם להנות מהנחות מיבואני הרכב כך שעסקת הליסינג משקפת את ההנחה שחב' הליסינג מקבלות, הנהנה הישיר הוא הלקוח שמזמין רכב בעסקת ליסינג. הרכב נרכש עבור הלקוח וילווה אותו לאורך תקופת העסקה.

עסקה בעלות קבועה ונגישה-
מקדמה ללא צורך בהון עצמי גבוה ותשלומים קבועים וברורים מראש ללא ריביות נצברות ו"הפתעות" שיכולות לקרות בעסקאות ללקוח בעת מכירת הרכב.
בחירת הרכב הנכון בקלות-
ליווי צמוד של הלקוח במהלך בחירת הרכב בהתאמה אישית לפי הצרכים והתקציב על ידי יועצים מנוסים ומקצועיים עם ידע נרחב.

שאלות ותשובות

עסקת ליסינג פרטי היא חלופה לרכישת רכב שמספקת את אותו רכב נחשק בתשלום חודשי נוח עם מקדמה קטנה, הגישה היא שאין צורך להתעסק עם ירידת הערך, בבעלות על הרכב ובהתעסקות עם מכירתו, עסקת הליסינג הפרטי מהווה תכנית תשלומים גמישה, בהתאמה אישית, לנהיגה ברכב חדש.

מגוון הרכבים המוצעים במסלול הליסינג הפרטי הוא גדול ונותן מענה לכל יבואני הרכב.

הרכב נרשם על שם TIR אולם היות ורכב הוא הוצאה ולא נכס, העובדה הזאת אינה מהווה יתרון ולא חסרון. אין סיבה לרכוש רכב ולהפסיד מאותו רגע את ירידת הערך. הרבה יותר חכם להתקדם לרכב חדש יותר. 

יש אפשרות להוסיף חבילת אחזקה לרכב הכוללת את הטיפולים תקופתיים ברכב אשר יבוצעו ע"פ מפרט יצרן (כולל החלפת בלמים עפ"י הצורך), וחבילת ביטוחים חובה ומקיף – בתוספת חודשית לעלות הליסינג לרכב.

נשמח לשמוע ממך

דילוג לתוכן